-_CsxCv_-
Bun venit pe forumul comunitatii ->___CsXCv___<-!!!Pentru a avea acces la mesaje/resurse/linkuri,va rugam sa va inregistrati.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

-_CsxCv_-
Bun venit pe forumul comunitatii ->___CsXCv___<-!!!Pentru a avea acces la mesaje/resurse/linkuri,va rugam sa va inregistrati.
-_CsxCv_-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PROGRAME DE STERS VIRUSII !!

In jos

PROGRAME DE STERS VIRUSII !! Empty PROGRAME DE STERS VIRUSII !!

Mesaj  style^ita|y Dum Mai 08, 2011 11:05 am

PROGRAME DE STERS VIRUSII !!
Deoarece am primit si eu link-uri dubioase pentru sters anumiti virusi am hotarat sa fac o lista cu programelele (tool-urile) oficiale pentru scos diversi virusi (nu ma refer la programul antivirus in sine ci la tool-uri gratis pe care le puteti downloada separat).

Acestea se numesc in mod oficial: malware removal tools, sau mai simplu: removal tools.

Kaspersky
Aici veti gasi o serie de tool-uri pentru scos diversi cai troiani, backdoors, exploits si altele. Partea buna e ca la sfarsit e un "tata" al tuturor care contine suma tuturor tool-urilor lansate pana acum de ei:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bitdefender
Din nou, o serie completa de programele precum si un articol simpatic cu recomandari pentru siguranta calculatorului dumneavoastra.
Dar intai tool-urile:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... movalTool/ ,
dupa care articolul:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... _tips.html

Symantec
Ca de obicei, ne incanta cu multitudinea de removal tools precum si cu informatiile complete despre amenintarea pe care o reprezinta fiecare dintre acestea:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... ltools.jsp

ESET (Nod32)
Si aici veti gasi o lista pentru cele mai actuale amenintari. Utilitarele lor sunt bazate in special pe gruparea diverselor variante de "virusi", asa ca nu va lasati pacaliti de faptul ca nu sunt multe.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... d=SOLN2372
style^ita|y
style^ita|y
Founder
Founder

Mesaje : 80
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Craiova,Romania

http://csxcv.tk

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum