-_CsxCv_-
Bun venit pe forumul comunitatii ->___CsXCv___<-!!!Pentru a avea acces la mesaje/resurse/linkuri,va rugam sa va inregistrati.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

-_CsxCv_-
Bun venit pe forumul comunitatii ->___CsXCv___<-!!!Pentru a avea acces la mesaje/resurse/linkuri,va rugam sa va inregistrati.
-_CsxCv_-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NU VA DATZI DATELE DE STEAM !!!

In jos

NU VA DATZI DATELE DE STEAM !!! Empty NU VA DATZI DATELE DE STEAM !!!

Mesaj  style^ita|y Dum Mai 08, 2011 9:55 am

NU VA DATZI DATELE DE STEAM !!!
Daca ati observat, exista destul de multe site-uri care contin promotii de la Steam, de obicei jocuri gratis sau la niste preturi incredibile.

Ce e incredibil e ca cer sa-ti bagi utilizatorul si parola de la steam direct pe site (care e nesecurizat si daca va uitati la adresa ...) si ... ce e si mai incredibil ... sunt destui care le baga. Prin urmare sunt destui care se trezesc fara contul lor de Steam.

Un mic exemplu:https://steamcommunity.com/

d3v1L <3 STAR.: STEAM ne ofera posibilitatea de a lua jocuri GRATIS, intr-o editie limitata. Sunt puse in joc peste 50 de jocuri ! Ia si tu unul, sa nu ramai FARA !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] !!

Va recomand sa accesati adresa pentru ca sa vedeti si voi cum arata asemenea site-uri false, dar in nici un caz sa va dati datele contului. Introduceti niste date false, gen utilizator: Eu si Parola: Eu si o sa vedeti ca "le accepta".

Atentie: dupa ce introduceti username si parola incearca sa va redirecteze catre [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] unde ... culmea ... au disparut ofertele cu jocurile gratis (normal, doar e site-ul oficial)
style^ita|y
style^ita|y
Founder
Founder

Mesaje : 80
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Craiova,Romania

http://csxcv.tk

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum